Kategorie

Zobaczkolekcję: 

STILO SAN

Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Dostępne produkty: 15
 • Cena od 469 zł

  Biurko STILO SAN posiada jedną zamykaną szafkę oraz szufladę. Występuje w kolorze san remo. Idealnie będzie pasować do biura jak i do pokoju młodzieżowego.

 • Cena od 779 zł

  Prosta, elegancka i masywna komoda w kolorze san remo podkreślona jest przez subtelne detale w kolorze czarnym. Komoda posiada dwie zamykane szafki oraz pięć szuflad. W każdej szafce znajduje się jedna półka.

 • Cena od 719 zł

  Prosta i elegancka komoda w kolorze san remo podkreślona jest przez subtelne detale w kolorze czarnym. Nieduża komoda posiadająca pięć pakownych szuflad z kolekcji mebli STILO SAN.

 • Cena od 969 zł

  Prosta, elegancka i masywna komoda w kolorze san remo podkreślona jest przez subtelne detale w kolorze czarnym. Częściowo przeszklona witryna z kolekcji mebli STILO SAN. W środku znajdują się cztery półki. Istnieje możliwość zamontowania oświetlenia za dodatkowa opłatą.

 • Cena od 219 zł

  Wisząca półka będzie ozdobą każdej ściany. Półka z kolekcji STILO SAN to idealny mebel na pamiątki czy ozdoby. Mebel występuje w kolorze san remo.

 • Cena od 99 zł

  Wisząca półka z pewnością ożywi i uatrakcyjni przestrzeń pustej ściany. Półka z kolekcji STILO SAN to idealny mebel na pamiątki czy ozdoby. Mebel występuje w kolorze san remo.

 • Cena od 299 zł

  Przydatny regał, który może służyć jako biblioteka lub regał na dokumenty. Prosty regał w kolorze san remo z czterema półkami. Mebel pochodzi z kolekcji STILO SAN.

 • Cena od 439 zł

  Prosta, elegancka i masywna forma mebli w kolorze san remo podkreślona jest przez subtelne detale w kolorze czarnym. Wewnątrz wyposażona została w cztery półki. Mebel pochodzi z kolekcji STILO SAN.

 • Cena od 669 zł

  Prosta, elegancka i masywna forma mebli w kolorze san remo. Dwudrzwiowa szafa z kolekcji mebli STILO SAN. Wewnątrz wyposażona jest w drążek na wieszaki oraz półkę.

 • Cena od 379 zł

  Elegancka, a jednocześnie prosta szafka rtv z kolekcji mebli STILO SAN. Szafka rtv wyposażona została w jednodrzwiową szafkę oraz wnękę na sprzęt.

 • Cena od 499 zł

  Witryna z częściowo przeszklonymi drzwiami otwierająca się w lewą stronę. Wewnątrz wyposażona została w cztery półki. Istnieje możliwość zamontowania oświetlenia za dodatkowa opłatą. Mebel pochodzi z kolekcji STILO SAN.

 • Cena od 499 zł

  Witryna z częściowo przeszklonymi drzwiami otwierająca się w prawą stronę. Wewnątrz wyposażona została w cztery półki. Istnieje możliwość zamontowania oświetlenia za dodatkowa opłatą. Mebel pochodzi z kolekcji STILO SAN.

 • Cena od 719 zł

  Prosta, elegancka i masywna forma mebli w kolorze san remo podkreślona jest przez subtelne detale w kolorze czarnym. Szeroka witryna częściowo przeszklona z kolekcji mebli STILO SAN. Wyposażona w cztery półki, w tym jedną szklaną. Istnieje możliwość zamontowania oświetlenia za dodatkowa opłatą.

 • Cena od 639 zł

  Prosta, elegancka i masywna forma mebli w kolorze san remo podkreślona jest przez subtelne detale w kolorze czarnym. Częściowo przeszklona witryna z kolekcji mebli STILO SAN. Wyposażona w trzy półki, w tym jedną szklaną. Istnieje możliwość zamontowania oświetlenia za dodatkowa opłatą.

 • Cena od 249 zł

  Elegancka ława z kolekcji STILO SAN idealnie nadaje się na spotkania przy kawie. Ława posiada pod blatem praktyczną półkę na podręczne akcesoria.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945