Kategorie

Zobaczkolekcję: 

RESTOL DAY

Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Dostępne produkty: 21
 • Cena od 559 zł

  Proste biurko idealnie nadaje się do gabinetu lub pokoju młodzieżowego. Biurko posiada zamykaną szafkę i szufladę. Biurko pochodzi  z kolekcji mebli Restol. Kolor korpusu: jesion komi.

 • Cena od 319 zł

  Proste biurko idealnie nadaje się do gabinetu lub pokoju młodzieżowego. Biurko pochodzi  z kolekcji mebli Restol. Kolor korpusu: jesion komi.

 • Cena od 939 zł

  Wysoka komoda z kolekcji mebli Restol. Komoda posiada jedne drzwi częściowo przeszklone, barek i trzy szuflady. Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 809 zł

  Komoda z kolekcji mebli Restol sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Komoda posiada trzy zamykane szafki i jedną szufladę. Wewnątrz każdej szafki znajduje się półka. Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 769 zł

  Komoda z kolekcji mebli Restol sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Komoda wyposażona została w cztery pojemne szuflady. Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 439 zł

  Kontenerek na kółkach może posłużyć jako szafka przy biurku lub szafka nocna. Kolor korpusu: jesion komi.

 • Cena od 329 zł

  Wisząca półka z kolekcji Restol idealnie nadaje się na ułożenie pamiątek lub ozdób. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol. Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym.

 • Cena od 119 zł

  Kwadratowa półka z kolekcji Restol doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Kolor: jesion komi.

 • Cena od 409 zł

  Regał narożny z kolekcji mebli Restol. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 479 zł

  Wysoki regał z kolekcji mebli Restol. Regał posiada dwie półki i dwie szuflady. Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 359 zł

  Szeroki regał z kolekcji mebli Restol dobrze prezentuje się w gabinecie lub pokoju młodzieżowy. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 1 029 zł

  Narożna szafa z kolekcji mebli Restol. Szafa wewnątrz posiada drążek na ubrania oraz półki. Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 1 389 zł

  Pojemna szafa ubraniowa z kolekcji mebli Restol. Wewnątrz szafy po lewej stronie znajdują się półki. z kolei po prawej stronie mieści się drążek na wieszaki Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 909 zł

  Dwudrzwiowa szafa z kolekcji mebli Restol. Wewnątrz szafy znajdują się dwa drążki na wieszaki oraz cztery półki. Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 639 zł

  Jednodrzwiowa szafa z kolekcji mebli Restol. Wewnątrz szafy znajdują się półki. Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 599 zł

  Komoda z kolekcji mebli Restol sprawdzi się w każdym wnętrzu. Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 669 zł

  Szafka rtv to praktyczny mebel, który powinien znaleźć się w każdym salonie. Szafka posiada dwie szuflady i trzy praktyczne wnęki. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol. Mebel wyposażony jest w metalowe uchwyty w kolorze satynowym.

 • Cena od 689 zł

  Wąska witryna z kolekcji mebli Restol. Witryna posiada część przeszkloną z półkami oraz szufladę. Drzwi mebla mogą być otwierane w prawo/lewo. Witryna posiada metalowe uchwyty w kolorze satynowym. Kolor korpusu: jesion komi Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 369 zł

  Elegancka ława z kolekcji mebli Restol. Ława pod blatem posiada półkę na podręczne akcesoria. Kolor korpusu: jesion komi. Kolor frontu: dowolny z palety kolorów restol.

 • Cena od 989 zł

  Łóżko Restol zachwyci każdego nastolatka. Posiada dwie duże szuflady do przechowywania, która pomieści drobiazgi lub zabawki. Materac i stelaż do łóżka nie wliczony w cenę. Łóżko pasuje pod materac o rozmiarze 90x200 cm.

 • Cena od 1 529 zł

  Piętrowe łóżko z kolekcji Restol spodoba się każdemu dziecku. Kolor: jesion komi. Materac i stelaż do łóżka nie wliczony w cenę. Łóżko pasuje pod materac o rozmiarze 90x200 cm.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945